Plyn - plynoinstalatérské práce Hradec Králové

Topení zemním plynem je i přes stále stoupající ceny plynu díky komfortu automatického topení nejoblíbenějším způsobem vytápění domů v Hradci Králové a dalších objektů v Královéhradeckém kraji.

Veškerá plynová zařízení mohou ze zákona realizovat jen kvalifikovaní zhotovitelé - plynaři. Montáže, opravy či rekonstrukce plynu v domácnostech v Hradci Králové nebo dalších plynových zařízení na všech úrovních plynoinstalací nelze provádět svépomocí nebo zajišťovat je instalatéry bez odpovídajícího oprávnění. Nerespektování tohoto zákonného nařízení může být kvalifikováno jako trestný čin obecného ohrožení osob a majetku. Proto je žádoucí, aby si zákazník vždy prověřil, zda se povolaný instalatér může prokázat oprávněním k práci na plynových zařízeních, kterým disponují pouze plynoinstalatéři s platnou státní zkouškou.

Plynoinstalatéři Hradec Králové - veškeré plynoinstalatérské práce

Instalatéři Hradec Králové provádějí kvalifikované práce na plynových zařízeních, projektování plynovodů, montáže plynových rozvodů, opravy závad na plynových instalacích či servis plynových spotřebičů v domácnostech, firmách, institucích i v terénu v Hradci Králové a v Královéhradeckém kraji. Naše divize Plynaři Hradec Králové nabízí komplexní nabídku plynařských služeb :

Plynovody Hradec Králové

Plynová zařízení Hradec Králové

Plynové spotřebiče Hradec Králové

Nabízíme prodej, montáže, servis a údržbu všech typů kuchyňských plynových spotřebičů pro domácnosti, jídelny, restaurace a komplexní sortiment plynových kotlů pro vytápění plynem i ohřev teplé užitkové vody. Službu Plynové spotřebiče Hradec Králové poskytují naši plynoinstalatéři všem zákazníkům v Hradci Králové a v Královéhradeckém kraji.

Vytápění plynem

Plynové kuchyňské spotřebiče

  • Plynové sporáky - prodej, montáže, servis a údržba plynových sporáků
  • Plynové trouby - prodej, montáže, servis a údržba plynových trub
  • Plynové chladničky - prodej, montáže, servis a údržba plynových chladniček

Více o instalatérských službách pro plynové spotřebiče ...

Revize plynu Hradec Králové

Veškerá plynová zařízení ze zákona podléhají povinnosti pravidelných kontrol a revizí. Revize a kontroly plynových zařízení v Hradci Králové a v Královéhradeckém kraji zajišťuje jejich provozovatel u poskytovatelů revizních služeb. Revizní technik plynových zařízení je povinen prokázat svoji způsobilost platným osvědčením (revizní firma pak navíc oprávněním) pro revize plynu, vydané Institutem technické inspekce.

Více o kontrolách a revizích plynových zařízení ...

odeslat poptávku na instalatérské práce Hradec Králové

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.  Souhlasím  Zásady ochrany osobních údajů